Atsauksmes

Jekaterīna

Ļoti profesionāla un zinoša fizioterapeite. Vienmēr varēja atrast kontaktu ar bērnu, neatkarīgi no vecuma un garastāvokļa. Zina “maģiskās pogas”, jo pēc nodarbībām vienmēr bija progress! Ļoti mīļš un atsaucīgs cilvēks. Liels paldies Jums par visu! Viennozīmīgi iesaku!


Arnita

Pamatojoties uz sava 3.5 gadus vecā dēla kustību attīstības īpatnībām un ārstu izmeklējumu rezultātiem vērsos pie Sanitas ar lūgumu novērtēt viņa pašreizējo fizisko stāvokli, kā arī sniegt ieteikumus, ko mēs varam darīt mājas apstākļos, lai to uzlabotu.
Paldies Sanitai par atsaucību un par attieksmi – empātisku, saprotošu un vienlaikus racionālu, uz rīcību orientētu. Šāda attieksme vienlaikus nomierina un mobilizē galvenos maza bērna skolotājus – vecākus, ļauj viņiem noticēt saviem un sava bērna spēkiem, ka kopā viss izdosies.
Ar lielu vērību tika pamanīta un izanalizēta katra pozas un kustību nianse, kā arī uzreiz katras no tām uzlabošanai ieteikts kāds vingrinājums bērnam piemērotā un interesantā veidā. Visus savus novērojumus Sanita izskaidroja profesionāli un vienlaikus saprotami, tā, ka tagad arī pati pamanu šīs mazās atšķirības no normas un saprotu, kādā veidā darboties un uz kādu rezultātu tiekties. Vingrojumi ir rotaļīgi, radoši un asprātīgi, daudz tiek izmantoti katrā mājā un pagalmā atrodami sadzīves un dabas materiāli. Sanita atkal un atkal savlaicīgi atbild uz maniem daudzajiem papildjautājumiem un uzskatāmi, ar zīmējumiem un fotogrāfijām izskaidro vingrojumu nianses. Ar lielu aizrautību vingrojam abi ar dēlu un priecājamies par katras dienas mazajiem uzlabojumiem.
Esmu pārliecināta, ka, pateicoties Sanitas zināšanām, pieredzei un patiesajai interesei par katru mazo pacientu, ir izauguši un ik mirkli turpina augt daudzi jo daudzi veseli, kustīgi, aktīvi un priecīgi cilvēki. Kuri jau no mazotnes ir sapratuši un iemācījušies ar regulāru ikdienas darbu pārvarēt daudzas savas veselības nebūšanas un sasniegt augstus mērķus.


Edgars&Amēlija

Bez šaubām, izcils speciālists! Mana 3 gadīgā meitiņa pēc kritiena nevarēja staigāt veselu mēnesi, bērns tika vests vairākas reizes pie ģimenes ārsta, homeopāta un pie bērnu fizio citā iestādē, kur ārsti vai nu atteicās strādāt ar bērnu niķīguma dēļ vai vienkārši teica, ka viss kārtībā un bērnam jādod laiks. Aizvedot meitu pie Sanitas, jau sesijas laikā viņa parādīja trikus un vingrinājumus, kā bērnam pašam celties kājās un viņa to arī darīja. Atbraucot mājās, mēs pildījām mums ieteiktos vingrinājumus un jau tajā pašā vakarā redzējām progresu. Ārste strādā ļoti profesionāli un nosvērti, un prot atrast kopīgu valodu ar bērnu.


Mārīte

Paldies par atsaucību un sniegto ļoti noderīgo neklātienes informāciju. Lai veicas!


Sandra

Sanita ir superīga dakterīte! Viņa ir ne tikai ļoti zinoša un pieredzējusi fizioterapeite, bet arī ļoti jauks un atsaucīgs cilvēks. Viņa brīnišķīgi prot atrast kontaktu ar mazo pacientu un vecākiem dod daudz un dažādus vērtīgus padomus. Esam Sanitu ieteikuši arī saviem kolēģiem un pēc tam saņēmuši vislabākās atsauksmes. Paldies dakterei Sanitai par viņas lielisko darbu!


Kristi

I started physiotherapy with my son when he was about 1y2m old and still didn´t crawl properly (rather wiggled on the floor like a soldier ) and did not develope the right muscles for the walking process. After just one visit to Sanita, we succeeded to see our little one crawling and he was feeling happy about his new abilty to move around much faster. After another 4-5 sessions over 2 months, we finally witnessed our son walking at the age of exactly 1y4m. I am very grateful that I found Sanita because on every step of the way one can notice her experience and a huge knowledge base. She knows very well how to interact with your child. Sanitas cabinet is full of educational and interesting toys and engaging the kids comes very natural to her. She gives you a good set of excercises that will support your baby in his development but nothing will happen without your effort and thorough homework. In the class we practice each task a little bit and it´s very important to continue at home.On top of the professionalism, Sanita is also a very kind and supportive person whos best interest is to really help your family. I would recommend her blindly.


Mārcis

Šķiet, Jūs tiešām no gultas ar kreiso kāju izkāpuši… Mēs ar sievu pie dakterītes ejam pamīšus – vienu reizi es ar bērnu, otru – sieva. Tādējādi iemācamies par bērnu rūpēties abi. Manuprāt, šobrīd lūgums būt telpā tikai vienam no vecākiem ir ļoti adekvāts.  Kad esam vizītē pie dakterītes, par filmēšanu pat neiedomātos, pirmkārt aiz cieņas pret cilvēku, kurš cenšas man palīdzēt, otrkārt – viss tiek izskaidrots un parādīts tik perfekti, ka nav nepieciešams. Filmēšana traucētu gan dakterītei koncentrēties un sniegt profesionālu palīdzību, gan bērnam, kurš justu, ka mana uzmanība ir novērsta. Vai vispār ir ētiski kaut ko tādu pieprasīt? Vai telpas bija vēsas, tiešām neatceros. Katrā ziņā man nelikās, ka būtu kādas problēmas bērnu izģērbt. Mūsu ģimenes ārste ir teikusi,ka zīdaiņi vairāk cieš no pārkaršanas, nekā no nosalšanas. Viņas ieteiktā t’ telpā ir no 18-22’C. Bet svarīgākais tomēr dakterītes Sanitas profesionlisms, prasmes, kontakts ar bērnu, iedziļināšanās, vērīgums. Viss pārējais ir otršķirīgs. 


Oskars

Speciālists labs! Ieguvām vērtīgu informāciju, ieteikumus. BET- telpā līdz ar bērnu un speciālistu drīkst uzturēties tikai 1 vecāks, par ko iepriekš netikām brīdināti, arī ierakstīt sarunu (lai iegūto informāciju vēlāk pārskatītu, jo telpā drīkst tikai 1 no vecākiem un informācijas atkārtošanai) Sanita neakceptēja pamatojot to ar kaut kādiem mistiskiem juridiskajiem aspektiem. Ieteica klausīties aiz slēgtām durvīm. Telpā temperatūra, kad sākām nodarbību, bija 19 grādi, tad telpa uzsildījās līdz 20 grādiem(mums meitiņai, kurai 3mēneši, jāizģērbj pavisam, lai varētu apsekot), lieki teikt, ka pārkarsuši nebijām. Pārtinamā virsma telpā ir, bet drēbes jānes ārā- priekštelpā, kurā bija ap 15 grādiem. Varam jau saprast, ka tā bija aukstākā nakts šajā ziemā(-19 grādi naktī Rīgā), bet tas nevar būt par attaisnojumu, ja speciālists nodarbojas ar to, ka pieņem bērnus un nevar nodrošināt telpā atbilstošu temperatūru. Iespējams, no rīta bijām ar kreiso kāju izkāpuši no gultas, bet ar sadarbību apmierināti esam daļēji, līdz ar ko izlēmām meklēt citu speciālistu tālākajām nodarbībām. Protams, liels paldies par informāciju, kuru ieguvām un lai daudz apmierinātu klientu!


Uģis

Iesaku kā fizioterapeitu, savu darbu pilda no sirds, mīl to, ko dara. Laba komunikācija, labi izstrādā noteiktos vingrojumus individuāli pēc bērnu spējām un rezultāts ir manāms, bērns apgūst visu un ir redzami uzlabojumi. Sanita, paldies Tev par visu!


Jana

Sanita pēc dabas ir vienkāršs cilvēks, viegli komunicēt, prot izveidot labu kontaktu ar bērnu. Bērns rod prieku, viss notiek dabīgi, caur rotaļāšanos apgūst noteiktos vingrinājumus. Jau pēc pirmās nodarbības ir redzami panākumi, protams, daudz arī jāstrādā ar bērnu mājās. Sanita ir arī praktiskais Latvietis, prot iedvesmot ar pašas izgatavotiem rotaļu priekšmetiem no dabā iegūtiem resursiem. Prot atrast arī pielietojumu bērnu rotaļām no sadzīves lietām, kas veicina bērnu attīstību un kustību aktivitātes. Paldies gribam pateikt par visu, ko mūsu Martas labā dari!


Ilze

Sanita ir ļoti zinoša un rūpīga dakterīte. Ļoti nopietni, vērīgi un ar vislielāko atbildību izturas pret jebkuru pacientu. Var just, ka ir liela pieredze darbā ar bērniem. Spēj saskatīt problēmu un rast risinājumu, arī iedrošināt un pārliecināt par dažādu fizioterapijas metožu veiksmīgu iedarbību.


Miķelis

Iespaidīgs portāls.


Laura

Sanita veic savu darbu ļoti profesionāli, ar augstu darba ētiku un lielu mīlestību pret bērniem. Ar meitiņu regulāri apmeklējām attīstošas nodarbības un guvām vērtīgu atbalstu, informāciju un padomus. Kā mamma ieguvu sirdsmieru par bērna attīstību un tik zinošu un ieinteresētu sarunu biedru par sev aktuālajiem ar bērnu saistītajiem jautājumiem. Bērniņš saņēma nepieciešamos stimulus, lai attīstība notiktu labākajā iespējamajā veidā, turklāt mierīgā, mājīgā un pārdomātā vidē. Novēlu katram mazam bērniņam Sanitas gādīgās rokas un katrai mammai Sanitas vērtīgos padomus 🙂


Linda

Sanita ir īsts eņģelis ar lielo burtu. Kad bija problēmas manai Katrīnai, Sanita bija tas cilvēks, kas palīdzēja tikt pāri. Un, kad piedzima mana jaunākā meita Anna, viņa atkal atlidoja eņģeļa izskatā. Paldies Tev, Sanita, par visu, ko esi darījusi manu 3 meitu labā.


Linda

Man bija patiess prieks, ka mans dēls apmeklēja fizioterapijas nodarbības pie Sanitas. Oliveram, bija paaugstināts tonuss. Ar vingrošanas palīdzību, to mazināja ļoti ātri. Paldies Sanitai par profesionalitāti un sirsnību!


Veronika

Sanita ir lielisks un vērīgs speciālists, mīļš un smaidīgs pret bērniem!
Manam bērnam bija hipotonija un viņš negribēja velties. Burtiski pēc pāris nodarbībām viss notika! Turpinājām apmeklēt nodarbības, lai veiksmīgāk sekmētu bērna motoro attīstību.
Iesaku vērsties pie Sanitas! 🙂