Pakalpojumi

Sniedzu šādus pakalpojumus bērniem:


Mazuļa pozicionēšana

Kas ir pozicionēšana un kāpēc tā ir svarīga? Pozicionēšana uz muguras. Pozicionēšana uz vēdera. Pozicionēšana guļus uz sāna. Palīglīdzekļi pozicionēšanā.


Handling – pareizi ikdienas aprūpes paņēmieni ar bērnu

Kas ir Handling? Pamatprincipi un mērķi. Cik ilga ir nodarbība un cik nodarbības ir nepieciešamas? Kas notiks nodarbībā? Kādas prasmes mācīšu nodarbībā? Bērna nēsāšana. Autiņbiksīšu maiņa. Bērna ģērbšana. Ģērbjot bērnu, tā nevajadzētu darīt! Mazuļa attīstība, izmantojot rotaļas. Zīdainim piemērota vide un apstākļi.


Konsultācijas bērna vecākiem

Kam pievēršu uzmanību, izmeklējot bērnu? Bērna kustību un pozu daudzveidība. Kāpēc tas ir svarīgi? Par kādiem jautājumiem sniedzu konsultācijas? Konsultāciju mērķi un uzdevumi.


Vingrošana zīdaiņiem pēc Bobata metodes

Kas ir Bobata vingrošana? Kam ir nepieciešama Bobata vingrošana? Bobata vingrošanas norise. Kāpēc ārstēšana ir jāuzsāk pēc iespējas ātrāk? Atsevišķas pozas un vingrojumi. Terapijā izmantojamie palīglīdzekļi.


Bronhu drenāža pie elpošanas sistēmas saslimšanām

Kas ir bronhu drenāža? Kādos gadījumos bronhu drenāža ir noderīga? Kādas darbības es veicu? Kādā veidā bronhu drenāža palīdz? Pielietotās metodes. Mērķi un uzdevumi. Kā sagatavoties procedūrai? Kad nedrīkst veikt bronhu drenāžu?


Fizioterapija pie neiroloģiskajām saslimšanām

Spina Bifida – muguras smadzeņu trūce. Muguras smadzeņu trūces komplikācijas. Fizioterapija muguras smadzeņu trūces gadījumā. Sensorā novērtēšana. Pozicionēšana un Handling. Motorās attīstības grūtības. Kustību terapija bērniem ar muguras smadzeņu trūci. Rehabilitācija bērna neiromotorikas aiztures gadījumos.


Kinezioloģiskā teipošana

Kas ir Kinezioloģiskā teipošana? No kā sastāv kinezioloģiskais teips? Kāda nozīme ir teipa krāsām? Kādos gadījumos ir nepieciešama teipošana? Kādos gadījumos kinezioloģiskā teipošana ir azliegta? Kā teips iedarbojas uz cilvēka ķermeni? Vai pacients var pats pielīmēt (uzlikt) teipu? Rīcība pēc teipa – plākstera uzlikšanas. Kā būtu jānoņem kinezioloģiskais teips? Teipošanas kombinēšana ar citām metodēm.


Marte Meo metode

Īsumā par Marte Meo. Marte Meo metodes pielietojamība. Marte Meo metodes būtība. Marte Meo galvenie elementi. Ieguvumi no Marte Meo metodes. Kādās situācijās var pielietot Marte Meo metodi? Apstākļi un rīcība, kas veicina bērna spēju/prasmju attīstību.


Fizioterapija ortopēdijā

Bērna fiziskajā attīstībā īpaši pirmajā dzīves gadā liela loma ir mazuļa gūžas locītavu fizioloģiskajam stāvoklim un kustību apjomam. Savlaicīgi pārbaudīt un konstatēt, piemēram, gūžu asimetriju, ir nepieciešams, lai bērnam neveidotos stājas asimetrija un netiktu kavēta bērnam fiziskā attīstība.